4 Ekim 2022 günlük burç yorumları! Retro etkileri dağılıyor

4 Ekim 2022 günlük burç yorumlarında bu kez uzun süredir etkili olan retronun etkisi artık bitmek üzere. Boğa burçları bugüne biraz kırılgan başlayabilirsiniz. Aslan burçları ise bugün manevi olarak içine dönecek. İşte 4 Ekim 2022 günlük burç yorumları…
Astrolog Özlem Recep, 4 Ekim gününün günlük burçlarını sizler için yorumladı. Dağılan Retro etkileri burçlarda bazı durumlara yol açacak. Aslan ve Yengeç burçlarındaki manevi yönelmeler ortaya çıkacak. Öte yandan İkizler burçlarında bazı ayrılıklar yaşanacak. Başak burcunda ise eskiye vedaya etmeye hazır olması lazım.
İşte 4 ekim 2022 günlük burç yorumları!
Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün yakın arkadaşlarınızın ikinci yüzünü gördüğünüzü düşünerek güne başlayabilirsiniz. Fark ettiğiniz şeyler için akışta kalmayı seçebilirsiniz. Bazen tepki vermemek ve geleni olduğu gibi kabul edip, kendi yolumuzda yürümek en iyisidir. Siz en iyisi bugün sevdiğiniz kişiye yönelin.
Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)
Umulmadık vereceğiniz tepkiler, çok yakınınızdaki kadınları kırabilir. Sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Ev arayışında olanlar bugün karşılarına aniden çıkabilecek ve içlerine sinebilecek yeni bir ev bulabilirler. Gökyüzünün bu kombinasyonunda sıcacık bir yuvanız var ise yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeniz evinizin içindeki huzuru arttırmanıza vesile olacak türden.
İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)
Bugün çocuğunuzun uzunca zamandır fark edemediğiniz bir derdi ile uğraşırken kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınızdaki yoğunluğunuz sonucunda ona veremediğiniz değeri bugün daha da derinden hissettirmek isteyeceksiniz. Kalbi boş olan İkizler burcu yeni gelen aşklar retro bitimi gidebilir aman dikkat. Ama iç karatmak yok güzel günler yakında.
Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)
İlahi anlamda büyük destekler ve sürprizler göreceğiniz bir gündesiniz. Bugünün enerjisini arttırmak için yardıma ihtiyacı olan kişilere desteklerinizi esirgemeyin. Ruhsal manada sizi çok yoran kişilerin yavaş yavaş hayatınızdan çıktığını fark etmenin huzurunu yaşayacaksınız.
Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Ruhsal manada içinize çekileceğiniz bir gün. Dua ve şükür enerjisinde kalırsanız önümüzdeki günlerde yaşayacağınız pek çok problemin içinden çok rahat kurtulabilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki dengesizlikler yüzünden gireceğiniz riskli adımlar sizi ciddi manada yoracak. Biraz kendinize odaklanmalısınız.
Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Bugün kalabalıklar içindeki arkadaşlarınızdan gelen haberlerle birlikte çok mutlu olacaksınız. Uzunca zamandır kabuğunuza çekildiğiniz döngüyü kırma vakti geldi. Geçmiş aşklardan gelen pişmanlıklar ve karşılaşmalar söz konusu ancak siz ne kadar hazırsınız bu konuya bilinmez. Kadersel bağları yoksa retro bitimi bu aşk gidebilir, aman dikkat.
Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Sevdiğiniz kişinin ailesinden göreceğiniz destek sizi çok mutlu edecek. Kalbi eski aşklar için atan Teraziler bugün umulmadık karşılaşmalara hazırlıklı olsunlar. Gelen haberler karşısında mutluluğu yakalarken ilahi bir yardımın onlarla olduğunu fark ederek çok mutlu olacaklar.
Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)
Bugün ilahi yardımların size akmasını istiyorsanız güne yardım ederek başlamanızı önerebilirim. Yaptığınız işlerle ilgili çevrenizdeki kişilerden gelecek destekler yüzünüzü güldürecek. Özverili çalışmalarınız karşılığında finansal konularda alamadığınız borçları geri alabilir ve yarım kalan projeler size verilebilir. Kalbi boş olanlar için tek başına kalmanın huzursuzluğu için son 1 ay biraz sabır.
Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)
Ruhsal manada daha rahat olacağınız güzel bir gün. Çevrenizdeki pek çok kişi ile yaşadığınız ani gelişen problemleri, sevdiğiniz kişinin vereceği destek ile çözeceksiniz. Gönül ilişkilerinde barışmak isterseniz, haberler yollamak isterseniz şanslı etkiler bulunuyor. Ummadığınız şekilde karşılaşma ve haberleşmeler gündemde olacak gibi görünüyor.
Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)
Bugün iş hayatınızda umulmadık kısmetler alacaksınız. Elinize geçecek ufak paralar ile yardımlar yapmanız size ilerleyen süreçlerde büyük katkıları olacak cinsten. Sevgilinizin her ne olursa olsun size vereceği destekten dolayı oldukça mutlusunuz. Çocuklarınızın size ihtiyacı var, haberiniz olsun.
Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)
Elinize geçen paraları değerlendirmek için acele etmemelisiniz. Uzunca süredir aşk ve ilişkilerdeki yaşadığınız hayal kırıklıklarınız yanında bir de sırlar ortaya çıkıyor gibi. Size değer veren dost ve arkadaşlıkların içinde bulunmanız ruhunuza iyi gelecek.
Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)
Aşk ve ilişkilerde kalbinizi kıran pek çok kişinin sizi aradığı bir gün olabilir. Kırılan hayallerinizin yerine yenilerinin inşa olacağı, kalbinizdeki umutlarınızın yeşereceği bir gün. Eski olan ne varsa eskide kaldı, şimdi yenisini inşa etme zamanı. Kendinize iyileşmek için zaman vermelisiniz.
kaynak: akşam magazin
Magazin Analiz Ekip Analiz

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski