Shakira'dan Pique Ayrılığı Sonrası İlk Hamle!

Shakira'dan Pique Ayrılığı Sonrası İlk Hamle! Hepsini Hedefine Aldı

Shakira ile Pique'nin ayrılığı dünya magazin basınının gündemine yerleşti. Ayrılık sonrası Shakira'dan ilk adım geldi. Dünyaca ünlü şarkıcı, Pique ile ayrıldıktan sonra sosyal medyada dünyaca ünlü aktör ve şarkıcıları takip etmeye başladı.
Shakira'dan Pique Ayrılığı Sonrası İlk Hamle!
Shakira - Pique

Shakira ile Pique ihanet iddiaları sonrası ayrılık kararı almışlardı. Pique'nin 2 çocuğunun annesi dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı aldattığının doğrulanması sonucu ayrılık da gerçekleşmiş oldu. Shakira, Pique'den ayrılması sonrası ilk adımını Instagram'dan attı. Shakira, sosyal medyadan dünyaca ünlü erkek oyuncu ve şarkıcıları takibe almaya başladı.
Shakira
Shakira
İlk olarak dünyaca ünlü yıldız şarkıcı Chris Evans'ı takibe alan Shakira, daha sonra Henry Cavill ve Scott Eastwood gibi oyuncuları da takip etmeye başladı.
Shakira'nın bu takiplerinden aşk iddiaları da çıkmaya başlamıştı.
kaynak: akşam magazin

2 Yorumlar

 1. Shakira, Pique'den ayrılması sonrası ilk adımını Instagram'dan attı. Shakira, sosyal medyadan dünyaca ünlü erkek oyuncu ve şarkıcıları takibe almaya başladı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk olarak dünyaca ünlü yıldız şarkıcı Chris Evans'ı takibe alan Shakira, daha sonra Henry Cavill ve Scott Eastwood gibi oyuncuları da takip etmeye başladı.
   Shakira'nın bu takiplerinden aşk iddiaları da çıkmaya başlamıştı.

   Sil
Daha yeni Daha eski