Oktay Kaynarca Ekranlara Dönüyor!

Oktay Kaynarca Ekranlara Dönüyor! ‘Ben Yer Miyim Bu Soruları?’

Son olarak beklenmedik şekilde final kararı alınan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, önceki gece Arnavutköy'de bir mekanda yakın arkadaşı yönetmen Onur Tan’ın Dj performansını dinlemeye geldi. Çıkışta muhabirlerle laflayan ünlü isim, ekranlara döneceği yönündeki haberleri doğrularken aşk hayatıyla ilgili soruyu da cevapladı.
Yayınlandığı dönemin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz (2015-2021) dizisinde 199 bölüm boyunca 'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, dizi için verilen final kararının ardından izleyicilerine veda etmişti.
Instagram hesabından bir paylaşan yapan oyuncu, "Yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın" mesajını yazmıştı.
Oktay Kaynarca Ekranlara Dönüyor!
Oktay Kaynarca Ekranlara Dönüyor!

Edho Geri Mi Dönüyor?

Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dijital ortamda yeniden çekileceği ve kendisinin kadroda olmadığı haberleri ortaya atılmıştı. Bu konu hakkında açıklama yapan Kaynarca, şu ifadeleri kullanmıştı:
"Benim haberim yok, biz yokuz. Biz projenin içinde değiliz, öyle bir şey varsa da haberimiz yok. Bu konu ile ilgili karar mercii ben değilim. Bu konuları diğer arkadaşlar ile konuşursanız daha sağlıklı olur ama bizi uzaktan yakından hiçbir şekilde ilgilendirmiyor, bir bilgimiz de yok."

"Çok Büyük Bir İş Yapacağız"

27 Ocak tarihinde 57'nci yaşını dostlarıyla kız kardeşi Onur Kaynarca’nın sahip olduğu mekanda kutlayan oyuncu, yeni projeler hakkındaki soruları cevaplamıştı.
Ünlü isim, "Bu yıl yapımcı olarak beni göreceksiniz, çok büyük bir iş yapacağız. Aynı zamanda oyuncu olarak da ekranlarda olacağım. ATV’de olacak bu işimiz, haziran ayı başında çekimlere başlayacağız, eylülde yayına çıkmış olacak. Gerçekten çok yorucu olacak, çekim yaparken bu kadar yorulmamıştım, herkesle tek tek ilgileniyorum. Çekim, cast iki kat daha fazla çalışıyorum" demişti.
Başarılı oyuncu, "2022’de hayatınızda kimse olacak mı?" sorusuna, "Bu işler kısmet. Bunun cevabı burada değil, yukarıda" diyerek, sözlerini noktalamıştı.

İşte Yeni Projenin Detayları

Şimdilerde yeni bir proje ile ekranlara döneceği iddia edilen Kaynarca'nın; çekimleri haziran sonu başlayacak ve eylül ayında ATV'de yayınlanacak olan 'Ben Bu Cihana Sığmazam' adlı dizide Cezayir karakterine hayat vereceği öne sürüldü.
Adını Nesimi’nin efsane bir şiirinden alan yapımın yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, senaryosunu da Alican Yaraş ve Yusuf Alp kaleme alacak. İddialara göre dizinin bazı sahneleri de Türki Cumhuriyetleri’nde çekilecek.

"Başlıyoruz"

Önceki akşam Arnavutköy'de Mavra adlı mekanda Yönetmen Onur Tan’ın DJ performansını dinlemeye gelen Oktay Kaynarca, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Hakkındaki iddialara açıklık getiren 57 yaşındaki ünlü isim, “Yeni bir projeye başlıyoruz. Cast kısmı henüz detaylandırılmadı ama adı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam' oldu” dedi.
Başlıyoruz oktay kaynarca
bekarlığa devam

"Bekarlığa Devam"

Oktay Kaynarca, “Dizi çekimleri için düşünülen yerlerden biri de Özbekistan’mış. Özbek gelin gelir mi ?” sorusuna da yanıt verdi. Ünlü isim, “Ben yer miyim bu soruları? Yok öyle bir şey, bekarlığa devam“ diye konuştu.
Yaz için tatil yapmayacağını ve tek kişilik bir oyun planının olduğunu söyleyen Kaynarca, yakın zaman içinde Bodrum’a gittiğini hatta çok üşüdüğünü kalorifer ile ısındığını söyledi.
kaynak: milliyet 

5 Yorumlar

 1. özledik oktay kaynarcayı.

  YanıtlaSil
 2. süleyman çakır efsanesi geri döner mi acaba?

  YanıtlaSil
 3. Each knife has different features according to its usage area. We can do anything in the kitchen with a single knife. However, we should choose a knife according to the usage area. This saves us both time. It also allows us to do what we do perfectly. If you like to eat fish. You should try the Eagle commercial professional fish knife. It will be a knife that you will not give up after you try it.

  YanıtlaSil
 4. Süleyman Çakır İstanbul'un sefiridir

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski