Leni Klum Mezun Oldu

Leni Klum Annesi Heidi Klum'un Elbisesiyle Mezuniyet Balosuna Katıldı

Alman model Heidi Klum'un iş insanı Flavio Briatore ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Leni Klum, modellik alanında kariyer yapmaya başladı. Defilelerde boy gösteren Leni, okulunun mezuniyet törenine annesinin 1998’de bir davette giydiği siyah elbiseyle katıldı. 18 yaşındaki Klum, siyah elbiseyle verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.
Leni Klum Mezun Oldu
Leni Klum Mezun Oldu
Moda dünyasına 1990'lı yıllara damga vuran isimlerden biri olan Heidi Klum'un kızı Leni de annesinin izinden gitmeye karar vermişti. Geçtiğimiz yıllarda Heidi Klum, kızı ile birlikte Vogue dergisi için kamera karşısına geçmişti. İkili, çekimden kareleri sosyal medya hesaplarından yayınlamıştı.
Kızının modellik kariyerini düşündüğünü ifade eden Klum, "Leni setlere gelerek benim ne yaptığıma bakıyor. Bununla da kalmıyor diğer insanların da neler yaptığını inceliyor. Bu onun için oldukça ilgi çekici. O yaşlardayken kim olduğunu bulmaya çalışıyorsun. Benim yaptığım şeyi yapmak istiyor" demişti.

"Artık Yeterince Büyüdü"

Dört çocuk annesi Klum, daha önce kızına gelen modellik tekliflerini geri çevirdiğini ancak bu duruma artık sıcak baktığını da sözlerine eklemişti.
Ünlü model, "Artık yeterince büyük. Her zaman onun çok küçük olduğunu düşünmüştüm. Çocuklarımızı gözlerden uzak tutmak istemiştik. Ancak şimdi 16 yaşında ve araba kullanıyor. Eğer bunu yapabiliyorsa, istediği şey model olmaksa onu da yapabilir" ifadelerini kullanmıştı.
Klum
 Klum ve Annesi

"Bir Kadın Olarak Güçlü Olmak Gerek" 

Kızını desteklese de uyarılarda bulunduğunu da söyleyen Heidi Klum, "Bir anne olarak çocuğum ne yapmak isterse ben de onu isterim. Moda endüstrisi mükemmel. İçinde olduğum 20’den fazla yıldır çok sevdim. Ancak aynı zamanda oldukça farklı, sürekli seyahat etmek gereken bir iş. Bir kadın olarak oldukça güçlü olmak gerek" diye konuşmuştu.

Defileye Damga Vurdu

Şimdilerde modellik yapan Leni Klum, geçtiğimiz yaz Venedik'te ünlü bir İtalyan giyim markası tarafından düzenlenen defilede boy göstermişti. Leni, diğer mankenler gibi etkinliğe gösteri dünyasının yıldızlarını ağırlayan gondollarla gelmişti. Defileye başında gösterişli bir taç, ona uygun aksesuarlar ve mavi bir elbiseyle katılan Leni Klum, etkinliğe damgasını vurmuştu.

Annesinin Elbisesini Giydi

Sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren 18 yaşındaki Leni Klum, son fotoğrafıyla gündem oldu. Genç model, okulunun mezuniyet törenine annesinin 1998’de bir davette giydiği siyah elbiseyle katıldı.
“Annemin kıyafetiyle mezuniyete” yorumuyla fotoğrafını Instagram’da paylaşan Leni Klum’a annesi gözlerinden kalp çıkan emojiyle yanıt verdi. People'a göre 48 yaşındaki Heidi Klum, elbiseyi ilk kez 1998'de bir komedi etkinliğinde giydi.
kaynak: acunn

4 Yorumlar

  1. helal olsun. geleneği sürdürmüş

    YanıtlaSil
  2. Sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren 18 yaşındaki Leni Klum, son fotoğrafıyla gündem oldu. Genç model, okulunun mezuniyet törenine annesinin 1998’de bir davette giydiği siyah elbiseyle katıldı.

    YanıtlaSil
  3. annesini sevindirmek böyle birşey

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski