Güzelliğiyle Çığır Açıp Tarihe İsimlerini Yazdıran 10 Hollywood Yıldızı

Hollywood Yıldızları
Hollywood Yıldızları

İşte son yıllarda ünlü filmler ve dergilerde gördüğümüz ve merakla izlediğimiz Hollywood yıldızları...

1. Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson

Harry Potter serisinden tanıdığımız Emma Charlotte Watson Luesby ve Chris Watson çiftinin ilk çocuklarıdır. 15 Nisan 1990 yılında Paris,Fransa'da doğmuştur ve 5 yaşına kadar burada yaşamıştır. The Perks Of Being A Walfollower ve The Circle gibi filmlerde başrol oynamıştır.
2. Scharlett Johansson
Scharlett Johansson
Scharlett Johansson

Scarlett Johansson İngrid, 22 Kasım 1984’de New York’ta doğmuştur. Ghost In The Sell, The Avengers gibi ödüllü filmlerde yer almıştır.
3. Natalie Portman
Natalie Portman
Natalie Portman

9 Haziran 1981 yılında Kudüs, İsrail'de dünyaya gelen Natalie Portman Harvard Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Black Swan, Jackie ve Star Wars gibi filmlerde yer almıştır.
4. Amber Heard
Amber Heard
Amber Heard

22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas'ta dünyaya gelmiş küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynamıştır. Justice League, Aquamen ve Never Back Down gibi filmlerin bazılarında başrol oynamıştır.
5. Olivia Wilde
Olivia Wilde
Olivia Wilde

Gerçek adı Olivia Jane Cockburn 10 Mart 1984 yılında NewYork'ta dünyaya gelmiştir. Henüz 11 yaşındayken ”Meeting Magdalene” isimli kısa filmde rol aldı. Ancak ilk profesyonel oyunculuğa 2000’li yılların başlarında adım attı. Tron Efsanesi, The Cheange Up ve In Time gibi filmlerde rol almıştır.
6. Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie

Angelina Jolie 4 Haziran 1975'te Los Angeles'da dünyaya gelmiştir. 14 yaşında modellikle tanışan Jolie, 16 yaşında tiyatro ve sinemaya dönerek alman fetişini canlandırdı. Malaficent ve Mr & Mr Smith filmlerinde başrol oynamıştır.
7. Mila Kunis
Mila Kunis
Mila Kunis

14 Ağustos, 1983 tarihinde, Yahudi asıllı bir ailenin ikinci çocuğu olarak, Chernivtsi, Ukrayna'da dünyaya geldi. Henüz ilkokuldayken oyunculuk eğitimi almaya başlayan Kunis, çocuk firmalarına yönelik tv reklamlarında yer alıyordu. Black Swan, Bad Moms ve Ted gibi Komedi filmlerinde rol almıştır. 
8. Taylor Swift
Taylor Swift
Taylor Swift

Tam adı Taylor Alison Swift olan genç şarkıcı 13 Aralık 1989 yılında Pennsylvania eyaletinin Wyomissing kasabasında dünyaya gelmiştir, 10 yaşındayken Taylor Swift kendi kasabasında çeşitli festivallerde ve karaoke yarışmalarında şarkı söylemeye başlar. End Game ve Shake It Of gibi günlük hayatta dinlediğimiz güzel şarkıların mucididir. The Giver, Sevgililer Günü, Loraks, Jonas Brothers: 3 Boyutlu Konser Deneyimi, Speak Now World Tour Live filmlerinde rol almıştır.
9. Megan Fox
Megan Fox
Megan Fox

16 Mayıs 1986 tarihinde, amerika’nın Tennessee eyaletine bağlı olan Rockwood’da dünyaya geldi. Tiyatro ve dans eğitimlerine beş yaşındayken, Kingston‘da başlayan Fox 1999 yılında, 13 yaşındayken Amerikan Modellik ve Yetenek Yarışması‘nda ilk ödülünü kazandı. Transformers serilerinde ve Jennifer's Body gibi filmlerde başrol oyunculuğu da yapmıştır.
10. Jessica Alba
Jessica Alba
 Jessica Alba

Jessica Marie Alba, 28 Nisan 1995'de Kaliforniya'nın Pomona kentinde dünyaya geldi. 5 yaşından itibaren oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Alba, 12 yaşındayken oyunculuk eğitimi almaya başladı ve 9 ay sonra da bir oyunculuk ajansıyla anlaşma imzaladı. Mekanic Four, Fantastic Four gibi yapımlarda yer almıştır. kaynak:durushaber


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski