Tencere Setleri

Taç Tencere Setlerini Neden Tercih Etmeliyim?

Türkiye, Almanya, Mısır, Azerbaycan ve daha sayamayacağımız birçok ülkede satışı yapılan ve global bir marka olan Taç tencere setleri mutfağınıza uygun olarak üretilmiştir. Bütçe dostu pişirme ürünlerini üreterek her mutfakta kullanılmasını sağlayan Taç firmasının tencere ürünleri, en ücra köylere kadar satış noktalarına ulaşmıştır. Adeta yok satan, en çok satanlar listesinde zirveyi kimseye kaptırmayan tencere setleri modelleri, fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Taç satış uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Tencere Seti - Setleri - Satışı - Satışları - Taç
Tencere Seti - Setleri - Satışı - Satışları - Taç
Neden Taç tencere setlerini tercih etmeliyim? Taç tencere setlerinin diğer markalardan farkı nedir? gibi soruları duyar gibiyim. Aslında tencere setleri alırken en çok bu soruların cevabını arıyoruz. İşte Taç firması tam da kullanıcıların kafasındaki bütün soru işaretlerini giderecek bu soruların cevabını vermektedir. En iyi tencere setleri ürünlerini üreten, bütçe dostu üretime önem veren Taç, bu yüzden Türkiye'de değil tüm dünyada kısa sürede tanınan bir marka olmuştur.
Maxx Cook Tencere Setleri yoğun talep gören Taç, Türkiye ve birçok ülkede yerinde tencere üretimi yaparak dünyaca ünlü bir marka olmuştur. Teknolojinin son olanaklarını kullanarak üretilen Taç trencere setleri, enerji tasarrufu sağladığı gibi maliyetleri de uygundur. Taç sadece uygun maliyetli ve enerji tasarrufu sağlamakla kalmadı, kullanıcıların tencere setleri ürününe ulaşmasını kolaylaştıracak bir dizi çalışma yaptı. 
Taç, dünyanın birçok ülkesine ve özellikle Avrupa bölgesine satış yapan bir markadır. Uzun yıllardır mutfak eşyaları konusunda güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Taç tencere setleri, düşük kaliteli ve sağlıksız granit kaplamalar kullanmaz. Taç markası, kalite kontrol süreçlerine büyük önem verir ve müşterilerine güvenli ve sağlıklı ürünler sunmayı hedefler. Bu nedenle, Taç tencere setleri yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve sağlık standartlarına uygun olarak test edilir. Taç tencere setleri, güvenilir bir marka imajı ve yüksek kalite standartları ile bilinir ve kullanıcıların güvenli bir mutfak deneyimi yaşamasını sağlar.
İndirimli kampanyalar, 500 TL üzerinde alışveriş yapanlara ücretsiz kargo hizmeti gibi bir çok kolaylık sağlayan Taç tencere setlerini almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.
Tencere setleri markası dünyaca ünlü olan Taç, pişirme ürünleri ile ilgili hem ev mutfağı hem de lokantalar için yeni tasarımlar yapmaya devam ediyor. Kullanıcıların çok beğendiği ve çeyiz için de kullandıkları Taç tencere setlerini almak isterseniz hemen iletişime geçiniz. Günlük eşya kullanımı arasında sıkça tercih edilen tencere setleri hayatın olmazsa olmaz olan ihtiyaçlarındadır. Bildiğiniz üzere tencere denilince satışta olan pek çok marka bulunmaktadır. Fakat her markanın kaliteli ürünler sattığını belirtmek yanlıştır. Taç markasının tencere setleri, sağlık açısından onaylanmış olan ürün içeriğinden ve yüksek kaliteli üretim şekliyle öne çıkmaktadır. Kimi zaman çeyiz anlamında satın alınan tencere setleri yıllar içinde her evin ihtiyacı şeklinde değerlendirilip alınan ürünlerdendir. 

Taç Tencere Setleri Modelleri 

Tencere setleri modelleri Taç markasında birbirinden değişik renk tonlarında dikkat çeken ürünlerdendir. Her birinin içerik özelliğine dayalı genel yorum yapmadan önce bazı tencere setleri modellerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 
Taç Carabella Döküm 7 Parça Tencere Seti Gri-Haki-Siyah 
Taç Corvina Döküm 7 Parça Tencere Seti Yeşil 
Taç Dilim 7 Parça Granit Tencere Seti Krem 
Taç Dilim 7 Parça Granit Tencere Seti Uzay Grisi
Taç Maxx Cook 7 Parça Tencere Seti Haki-Krem 
Taç Vallena 16 Parça Çelik Çeyiz Seti 
Taç 13 Parça Cam Kapaklı Döküm Pişirme Seti 
Taç Big Granit 9 Parça Tencere Seti Gri-Siyah 
Genel bakımdan bazı tencere seti modellerine yer verirken Taç markasının her zevke hitap edebilen alternatifler sunduğunu da öğrenmiş bulunmaktayız.
Taç Tencere Seti - Setleri Modelleri - Çeşitleri - Granit Tencere Seti
Taç Tencere Seti - Setleri Modelleri - Çeşitleri - Granit Tencere Seti
Günlük kullanıma uygun, sağlık ve avantajlı olan tencere setleri ile dilediğiniz her yemeği pişirip tüketmeniz mümkündür. Isı dengesini koruyan özelliği sayesinde yemekleriniz çok daha güzel olacaktır. 

Taç Tencere Setleri Fiyatları 

Tencere setleri fiyatları marka ve içerik yapısı bakımından değişkenlik kapsamaktadır. Ayrıca kaç parça olduğu gibi durumlarda fiyatı doğrudan etkileyen konulardır. Taç markasının stokta satışa sunduğu tencere setleri 2799TL ile 1199TL arasında fiyatlandırılmaktadır.
Taç Tencere Setleri Fiyatı - Fiyatları - İndirimli Kampanyaları - Taç
Taç Tencere Setleri Fiyatı - Fiyatları - İndirimli Kampanyaları - Taç
Fiyat bakımından gayet uygun olan tencere setleri hayal edilen çeyiz setleriniz de olabilir. Kolay ödeme imkânları veya taksit seçenekleri sayesinde hıza sipariş verip kapınıza kadar hasarsız gelecek ürünlerdir. Tencere modellerinden herhangi birini satın alma sonrasında değişim yapma hakkına da sahipsiniz. Ancak kullanılmamış olmalı ve faturası bulundurulmalıdır. 

Taç Tencere Setleri Özellikleri 

Tencere setleri markasıyla mutfak pişirme ürünleri alanında en büyük marka olan Taç, özellikleri birbirinden farklı isimlerle dikkat çeken ürünlerdir. Örneğin; çok talep gören Taç Master Cook tencere seti özellikleri oldukça ilgi görmektedir. Isıya dayanıklı yapısıyla her yemeği pişirmeye fırsat sunan yapıdadır. Çizilmeye dirençli, uzun yıllar kullanılabilen, cam kapaklı ve hızlı pişirmeye yardımcı ürünlerdir. Ayrıca zararlı maddeler veya bileşenler içermediğinden pişirilen yemeklerin daha lezzetli olmasını sağlamaktadır.
Taç Tencere Setleri Özellikleri - Yağlanmaz - Paslanmaz - Granit Tencere - Taç
Taç Tencere Setleri Özellikleri - Yağlanmaz - Paslanmaz - Granit Tencere - Taç
Granit tencere modellerinden Taç Granit 3’lü set ise kolay kullanıma en uygun ürünlerdir. Tencerenin içinde hangi yemeği yaparsanız yapın, yapışmaz ve ısıya dayanıklı olduğu kadar kolay temizlenilen ürünlerdir. Genel bakımdan tüm tencere setlerinde benzer kaliteli özellikler öne çıkmaktadır. Ancak tencerenizi uzun yıllar kullanmak isteyenlerdenseniz bulaşık makinesinde değil, elde yıkamalısınız. Her ne kadar narin ürünler olmasa da ekonomik kullanım açısından elde yıkama önemli rol üstlenmektedir. 

Taç Firmasının Sunduğu Avantajlar

Taç markasının ürünlerini tercih etmeniz durumunda aşağıdaki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Düğün masraflarını düşünen çiftlere çeyiz setleri fiyatları ile daha da artacak masraflarını azaltmak için Taç çeyiz setlerini almalarını tavsiye edebiliriz.

500 TL ve üzerinde ücretsiz kargo hizmeti
Kapıda nakit veya kart ödeme kolaylığı
Havale EFT ödeme kolaylığı
12 aya varan taksitle online kart ile ödeme fırsatı
Bir günde kapıda teslimat
Hasarlı ürünlerde 14 gün koşulsuz iade
Kampanya indirimleri
Hasarlı ürünlerin birebir değişimi

Tencere Setleri için İletişim

Dünyanın birçok ülkesine mutfak eşyalarının satışını yapan Taç firmasının tencere setleri ürünlerini almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Taç mağazasını ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir, satış uzmanlarımızdan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

08503039000

İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul

1 Yorumlar

  1. Tencere setleri modelleri Taç markasında birbirinden değişik renk tonlarında dikkat çeken ürünlerdendir. Her birinin içerik özelliğine dayalı genel yorum yapmadan önce bazı tencere setleri modellerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski