Telkotürk - Ucuz İnternet

Telkotürk Ucuz İnternet

2020 yılında kurulmasına rağmen hızlı bir şekilde alt yapısını tamamlayan Telkotürk, ucuz internet arayanların ilk adreslerinden biridir. Bütçenize göre uygun tarifeler hazırlayan Telkotürk, internete ulaşımı oldukça kolaylaştırdı. İnternetsiz kalırım endişesini taşımanıza gerek yok artık çünkü Telkotürk var!
Ucuz İnternet - Telkotürk
Ucuz İnternet - Telkotürk

Ucuz İnternet Kampanyaları

Telkotürk, müşterilerinin daha hızlı ve uygun fiyatlara ucuz internete erişimini sağlamak için düzenli kampanyalar yapar. Ucuz internet fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız Telkotür`ün yaptığı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Ucuz İnternet Kampanyaları - Telkotürk
Ucuz İnternet Kampanyaları - Telkotürk
Aşağıdaki paket kampanyalarının detayları web sitesinde yer almaktadır. Kampanya fiyatları, süreleri, abonelik şartları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Telkotürk ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik Aile Paketi
Hızlı Aile Paketi
Yaşam Tarzı Paketi
Film ve Dizi Paketleri
Ucuz İnternet Mgps Hızı
Her bir paketin içeriği ve fiyatları farklı olmaktadır. Seçilecek pakete göre Mgps hızı da değişmektedir. 120 Tl`lik pakette 20 Mbps’ye kadar fiber internet hızından yararlanabilirsiniz. Kapmaya fiyatları oranında Mgps hızı da artmaktadır.175 Tl`ye 100 Mbps’ye kadar fiber internet paketleri mevcuttur.

Telkotürk İletişim

Ucuz internet hizmeti almak istiyorsanız Telkotürk’ le irtibata geçebilirsiniz. Telkotürk web sayfasındaki iletişim numaralarından arayarak, konunun uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.
Adres:
Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL
Tel:
0216 295 0 295
Ucuz İnternet 

Magazin Analiz Ekip Analiz

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski