Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

Günümüzde Akrep burcu su elementi grubuna ait olan bir burçtur. Akrep burcu kadını genel olarak sezgileri ile hareket etmeyi sever. Akrep Burcu Kadını Özellikleri: Akrep Kadınının Cinsellik ve Aşk Hayatı Nasıldır? Akrep burcu kadını 23 Ekim ile 21 Kasım tarihleri arasında doğan insanların sahip olduğu burçtur.

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını genel olarak akıllı olduğu kadar da hırslı olan insanlardır. İstediğini kazanana kadar bu kişiler mücadele ederler. Temiz kalpli ve de çok alçak gönüllüdür. Akrep burcu kadınları genel olarak samimiyetten ve de dürüstlükten hoşlanırlar. Kendilerine de pek yalan söylemeyen, her daim dürüst ve de samimi olan erkekler hoşlarına gider.

Akrep Burcu Kadını Temel Özellikleri Neler?

Akrep burcu kadınları için en temel konu her zaman ailedir. Onlar için ayrıca aile önemli olduğu kadar bunun yanında arkadaşlık ve de dostluk da ön plana çıkmaktadır. Akrep burcu kadını olan kişiler genel olarak etrafları tarafından sevilip sayılmaktadırlar. Bu kişiler her zaman için pek çok hobileri vardır ve ilgi duydukları hemen hemen her şeye karşı da büyük bir mücadele tavrı takınırlar.

Akrep Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu kadınının genel olarak fiziksel özellikleri şu şekildedir. Yüz şekilleri genel olarak oval yapıda bulunmaktadır. Alın yapıları da her zaman geniş ve de açıktır. Bu kişilerin genelde köşeli olan çeneleri dikkat çekicidir. Buna ek olarak dolgun bir dudak yapısına sahip oldukları gibi aynı zamanda yürüyüşleri de ilgi çekicidir. Yüzleri de genel olarak güleç olmaktadır.

Akrep Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Akrep burcu kadınlarının pek çok olumlu özellikleri bulunmaktadır. Genel olarak hiç kimseyi yarı yolda bırakmaz olan bu kişiler her daim tutumlu oldukları gibi her daim sorumluluk almayı da bilirler. Çekici ve de tutkulu oldukları genelde söylenebilir. Akrep burcu kadınları ayrıca ailelerine karşı da sadık olurlar. Akrep burcu kadınları ayrıca sevdikleri insan için hemen hemen her şeyi yapar ve de sevdikleri insan için her şeyi göze alan insanlardır.

Akrep Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Akrep burcu kadınına ait olan olumsuz özellikler ise aşağıdaki gibi sıralanmıştır. Her daim hatalarını kabul etme konusunda zorlanırlar. Gizli kalması gereken konuları genel olarak açığa çıkarmak isteyebilirler. Her olayın alt kısmında bir konu olduğunu düşünürler. Fakat her zaman için anın tadını çıkarmayı da severler. Akrep burcu kadınlarının genel olarak olumsuz özelliklerinden biri de çok kıskanç ve bazı durumlarda çok kindar olmalarıdır.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep burcu kadını aşk hayatına bakılacak olur ise genelde bu kişiler için gözleri ile aşk yaşayan kadınlar şeklinde açıklamalar yapılır. Cinsel yönleri de geliştiğinden, her zaman aşk tutkularını da sonuna kadar hissedip yaşamayı tercih ederler. Akrep burcu kadınları genelde cazibeli oldukları için de kendilerini her zaman için fark eden erkekler onların ilgilerini çekmektedir. Genel olarak onlar ile ilgili erkeklerden hoşlanırlar ve tutkulu oldukları için de kendileri gibi tutkulu olan erkekleri severler.

Akrep Burcu Kadını İş Hayatı

Akrep burcu kadını genel olarak normal hayatta yaptığı gibi iş hayatında da hırslı olurlar. Akrep burcu kadınların her zaman tuttuklarını koparana dek mücadele eden insanlardan olurlar. Akrep burcu kadınları genel olarak masa başı işlerde ya da sakin yapıya sahip olan işlerde olmayı asla istemezler. Onlar her zaman için hareket içinde olmayı severler onlar için vazgeçilmezleridir. Bu nedenle de iş bulmaları çok kolay olur. Genel olarak üretken olup ve de işlerini yaparlarken de çok heyecan duyarlar.

Akrep Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Akrep burcu kadını cinsel hayatı hakkında ise genel olarak en iyi bilinen çok tutkulu bir cinsel hayata sahip olduklarıdır. Bu burca sahip olan kadınlar cinsel yaşamda da duyguları her zaman en fazla gelişmiş olan insanlar arasında yer alırlar. Buna ek olarak akrep burcu kadınları, yatağa yattıklarında ne yapacaklarını, ne şekilde davranacaklarını çok iyi bilirler. Bu kişiler genel olarak kendi tutkularına ve sevgilerine olduğu kadar karşı tarafın yani partnerlerinin onlara karşı olan duygularını dikkate alırlar.
kaynak: cnn türk
Magazin Analiz Ekip Analiz

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski