Pınar Kerimoğlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Pınar Kerimoğlu: Demet Akalın Bana Olmayacak Şeyler Yaptı!

Ünlü isimlerin modacısı Pınar Kerimoğlu açtı ağzını yumdu gözünü... Modacısı olduğu şarkıcı Demet Akalın'la hem dostluğunu hem de işbirliğini bitirme kararı alan Kerimoğlu, "Bazı şeyler affedilmez" derken, küslüğün nedenini de açıkladı.
Pınar Kerimoğlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü
Pınar Kerimoğlu - Demet akalın
Ekotürk TV’de yayınlanan 'Pembe Masa' programında Özlem Adakul’a içini döken Pınar Kerimoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendi tasarımlarımın modelliği yaptığını belirten 38 yaşındaki modacı, “Başkalarının aksine para kaygısıyla tasarlamıyorum çünkü ticaret dostlukları da bitiriyor. Kendi giymeyeceğim ürünü asla sunmam, kendi tasarımlarımın modelliğini yapıyorum. Önce ben giyiyorum ve beğenmediğimi de asla paylaşmıyorum. Kendi tasarımlarımın vitriniyim. Kıyafetimi taşıyamayan biri giydiğinde de vicdan azabı çekiyorum. Bülent Ersoy'a kendime yaptığım kısa ceketin uzun versiyonunu yaptım, çok beğendi, doğum günü davetime gelirken giydi. Taşıyabilenlerin kıyafetlerimi giymesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

"Beni Kopyalıyorlar"

Dünyaca ünlü starlar Jennifer Lopez, Beyonce ve Lady Gaga’nın Art Design sorumlularının elbiselerini beğenip, kendisiyle çalışmak istediklerini belirten Kerimoğlu, “Ben kalıpların dışına çıkabiliyorum, bu işin okulunu okuyanlar kalıplar içinde kalıyor. Modacılar arasında da haliyle bir savaş oluşuyor. Ben terzi değil, tasarımcıyım. Kopyalamıyorum ama beni kopyalıyorlar” açıklamasını yaptı.

“Bülent Ersoy Provada Yorulmasın Diye Mankenini Yaptırdım”

Pınar Kerimoğlu, Bülent Ersoy’un her kıyafetini çok güzel taşıdığını o yorulmasın diye kendisinin cansız mankenini yaptırdığını söyledi: Bülent Ersoy bana valizlerle kumaş getirdi ve 'Bunlarla bir şey tasarla' dedi. İlk sahne kostümüm Bülent Ersoy için yaptığım kıyafet oldu. Yaparken iki kez stresten ağladım çünkü büyük bir sorumluluk. Onunla çalışmak bana bu piyasaya karşı sabırlı ve disiplinli olmayı öğretti.

Demet Akalın'a Sert Tepki

Pınar Kerimoğlu, son dönemde genç şarkıcı Aleyna Tilki'yle yaşadığı tartışmayla gündem olan popçu Demet Akalın ile küslüğü hakkında şöyle konuştu:
"Doğum günümde bana olmayacak şeyler yaptı. Kendisinin artık kıyafetlerini de tasarlamıyorum. Benim için dostluk arkadan konuşup yüzüne gülmek değildir. Bazı şeyler affedilmez."

"En Çok Yıldız Tilbe’yi Giydirmek İstiyorum"

Moda dünyasında en çok Yıldız Tilbe’yi giydirmek istediğini dile getiren ünlü modacı, “Yıldız Tilbe’yi giydirmek istiyorum çünkü o genelde kıyafetlerini yırtıyor ve ben de yırttıkça güzelleşen bir kıyafet tasarlamak istiyorum kendisine” şeklinde konuştu.
kaynak: acunn com

2 Yorumlar

 1. Dünyaca ünlü starlar Jennifer Lopez, Beyonce ve Lady Gaga’nın Art Design sorumlularının elbiselerini beğenip, kendisiyle çalışmak istediklerini belirten Kerimoğlu, “Ben kalıpların dışına çıkabiliyorum, bu işin okulunu okuyanlar kalıplar içinde kalıyor. Modacılar arasında da haliyle bir savaş oluşuyor. Ben terzi değil, tasarımcıyım. Kopyalamıyorum ama beni kopyalıyorlar” açıklamasını yaptı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pınar Kerimoğlu, son dönemde genç şarkıcı Aleyna Tilki'yle yaşadığı tartışmayla gündem olan popçu Demet Akalın ile küslüğü hakkında şöyle konuştu:
   "Doğum günümde bana olmayacak şeyler yaptı. Kendisinin artık kıyafetlerini de tasarlamıyorum. Benim için dostluk arkadan konuşup yüzüne gülmek değildir. Bazı şeyler affedilmez."

   Sil
Daha yeni Daha eski