Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Boşandı

Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl'ın İkinci Evliliği Üç Dakikada Bitti

Ocak 2019 dünyaevine giren, dokuz ay sonra sürpriz şekilde boşanan oyuncu Burcu Kıratlı ile şarkıcı Sinan Akçıl, her fırsatta severek ayrıldıklarını söylüyordu. Şubat 2021'de yeniden hayatlarını birleştiren ünlü çift, ikinci evliliklerinde de mutluluğu bulamadı. Sinan Akçıl adliye çıkışı sessiz kalırken, Burcu Kıratlı üç dakika süren duruşmanın ardından açıklama yaptı.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Boşandı

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Amsterdam'da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmış; ayrılığa Burcu Kıratlı'nın kıskançlık krizlerinin neden olduğu iddia edilmişti. Birbirlerinden uzak kalmaya 20 gün dayanabilen ünlü ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021'de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu.

Çok geçmeden Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile evleri ayırdıklarını açıklamıştı. "Şu anda evlilik çıkmazındayız" diyen 39 yaşındaki Akçıl, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

"Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim. Ama sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekrar aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki kez âşık olup evlendiğim kadın. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci kez evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın."

"Asla Aldatma Yok"

Burcu Kıratlı, konuyla ilgili olarak, "Evet, şu an bir boşanma durumumuz var ama beklemedeyiz. Asla aldatma yok. Araya üçüncü kişiler girdi. Bizim derdimiz tamamen kendimizle. Derdimiz de iki kişilik, kavgamız da iki kişilik, aşkımız da iki kişilik. Birbirimize çok ağır yaşattığımız bir şey yok. Sadece bekliyoruz. Sonucunu da yakında göreceğiz" demişti.

İkinci Evlilik De Bitti

Ünlü şarkıcının çocuk isteğine Kıratlı'nın sıcak bakmaması nedeniyle çiftin boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez boşandı. Çiftin 15 ay süren ikinci evliliği bugün üç dakika süren duruşma ile sona erdi.

"Biraz Fazla Cesuruz"

Adliye çıkışı görüntülenen Burcu Kıratlı, "Bir şey söylemeyeceğim. Şu an hissizim açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok. İki boşanma, biraz fazla cesuruz" dedi.

kaynak: acunn

5 Yorumlar

 1. Ünlü şarkıcının çocuk isteğine Kıratlı'nın sıcak bakmaması nedeniyle çiftin boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez boşandı. Çiftin 15 ay süren ikinci evliliği bugün üç dakika süren duruşma ile sona erdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adliye çıkışı görüntülenen Burcu Kıratlı, "Bir şey söylemeyeceğim. Şu an hissizim açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok. İki boşanma, biraz fazla cesuruz" dedi.

   Sil
 2. biz evlenemiyoruz millet ha bire boşanıyor!

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. size de gün doğdu ama ekmek parası. saygı duyuyorum.

   Sil
Daha yeni Daha eski