Moda`da Hande Erçel Rüzgarı

Hande Erçel'in Tarzının Fiyatı Dudak Uçuklattı

Meslektaşı Kerem Bürsin ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Hande Erçel, Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlamıştı. "Her şey yolunda" diyerek aşk iddialarını doğrulayan Erçel, son olarak dijital bir platformun Türkiye etkinliğinde giydiği elbisenin fiyatıyla adından söz ettirdi.
Moda`da Hande Erçel Rüzgarı
'Sen Çal Kapımı' adlı dizinin setinde tanışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı, Maldivler'de ortaya çıkmıştı. 2021 yılında aşk yaşadıkları belgelenen ikili, geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı. Kaan Yıldırım ise; geçen yıl Hadise ile aşk yaşamıştı. İlişkileri bir yıl süren çift, ayrıldıklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu.
Kaan Yıldırım ise, 2019’da Ezgi Eyüboğlu’dan boşanmış, 2021 yazında Hadise’den ayrılmıştı. Yıldırım, Ocak ayı sonunda "Kalbim boş. Belki ‘14 Şubat’ta Uraz Kaygılaroğlu ile romantik bir yemek yeriz" diye espri yapmış; adı üç hafta önce de Kerem Bürsin’den yeni ayrılan Hande Erçel ile anılmıştı.

Baş Başa Tatil Yaptılar

İkili aşk iddialarını yanıtsız bırakmıştı. Ortaya atılan söylentilere gülüp geçen Hande Erçel ile Kaan Yıldırım’ın ilişkisi, İngiltere’de belgelenmişti. Gossippasta'nın haberine göre; ikili Londra’da baş başa tatil yaparken görüntülenmişti.
Hande Erçel'in, Kaan Yıldırım ile çıkan aşk iddialarına yakın çevresine, "Kimseyle aşk yaşamıyorum. Kafamı dinleyeceğim bir süre" dediği öğrenilmişti.

"Artık Dönüş Yok"

Kerem Bürsin, Hande Erçel'le barışmak için yakın çevresini devreye sokmuş; ancak Hande Erçel’in arkadaşlarına "Tamamen bitti, artık dönüş yok" dediği ifade edilmişti.
Önceki haftalarda yeni bir aşka yelken açtığı Kaan Yıldırım ile Londra tatilinden dönen Hande Erçel, önceki gün Etiler’de objektiflere yansımıştı. Yüzünün güldüğü görülen 28 yaşındaki oyuncu, aşk hayatıyla ilgili konuşmuş; keyfinin çok yerinde olduğunu belirten Erçel, "Her şey yolunda, çok iyiyim" şeklinde konuşmuştu.

Kaan Yıldırım İtirafı

Londra tatili sorulan güzel oyuncu, "Bu aralar birazcık tatil yaptım, evet" yanıtını vermişti. Erçel, Kaan Yıldırım’la birlikteliğiyle alakalı ise şu açıklamayı yapmıştı:
"Ben çok iyiyim, her şey yolunda. Çok güzel."

"Gereksiz Soru"

Eski sevgilisi ve son dizisindeki partneri Kerem Bürsin’le ayrıldıkları hatırlatılan ünlü oyuncu, "Arkadaşlığınız devam ediyor mu?" sorusu üzerine, "Çok gereksiz bir soru oldu. Olur mu öyle şey? Bu şeyleri konuşmayalım hiç, gerek yok" demişti.

"Beraber Oyun İzledik"

Geçtiğimiz günlerde ise Etiler’deki menajerlik şirketi çıkışı görüntülenen oyuncu, kendisine gösterilen yoğun ilgiye, "Neden buradasınız?" diye takılmıştı. Sevgilisi Kaan Yıldırım’la çıktığı Londra tatili hatırlatılan Erçel, "Güzeldi her şey. Beraber oyun izledik” demişti.

Utangaç Tavırlar Sergiledi

Muhabirlerin "Güzel deyip Kaan Bey'le olan ilişkinizle alakalı soruları geçiştiriyor sunuz?" sözleri üzerine ünlü isim, "Oyunlar izledim, müzikale gittik, çok güzeldi” diye utangaç tavırlar sergileyip açıklamalarını tekrarlamıştı. İş toplantıları arasında mekik dokuduğunu söyleyen Erçel, "Buradan başka bir toplantıya yetişeceğim, şu an bir yoğunluk var, onu yapmaya çalışıyoruz. O yüzden bu aralar çok sık karşılaşacağız” şeklinde konuşmuştu.

Elbisesinin Fiyatı Ortaya Çıktı

28 yaşındaki güzel oyuncu, son olarak dijital bir platformun Türkiye etkinliklerine katılarak, çekilen bir karesini de sosyal medya hesabından paylaştı.
Kariyeri ve özel hayatıyla olduğu kadar tarzıyla da birçok kişinin beğenisini kazanan Erçel'in etkinlik için tercih ettiği elbise, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.
'Fenomenler Ne Giymiş' hesabı, Hande Erçel'in beğenilen tarzının fiyatını öğrendi. Ünlü ismin gecede giydiği siyah parıltılı, uçları tüylü elbisesinin fiyatının 5 bin 318 TL olduğu ortaya çıktı.
kaynak: Acunn

4 Yorumlar

Daha yeni Daha eski