Arkadaşlarım Ve Ailemin Ricasıyla Susuyorum

İrem Derici'den Cem Belevi'ye Ağır Sözler:

İrem Derici, 2. kez Cem Belevi'nin ihanetiyle sarsılmıştı. Derici, eski sevgilisiyle ilgili yeni açıklamalar yaptı. Şarkıcı, “Elimde olan bir şeyleri paylaşmıyorsam, çalışma arkadaşlarım ve ailemin ricasıyla susuyorum” dedi.
Arkadaşlarım Ve Ailemin Ricasıyla Susuyorum
Cem Belevi-İrem Derici
2021 yazından itibaren ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden Cem Belevi-İrem Derici çifti yine ihanet iddiasıyla yollarını ayırdı. Belevi'nin kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullandı.
"Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" diyen popçuya, Cem Belevi'den yanıt gecikmedi. Olay sözler üzerine basın mensuplarının karşısına çıkan şarkıcı, biten ilişkisi hakkında konuştu.
Şarkıcı, "Aslında biz İrem'le daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve ilişkimize saygı duyduğum için o da bende kalacak. Ben kendisini çok sevdim. Yürütemedik olmadı. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım" dedi.

İhaneti İtiraf Etti

Ünlü şarkıcının cevabı sonrası adeta çılgına dönen İrem Derici, "Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? 'Yaz sonuna kadar İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer'lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fark etmez!" ifadelerini kullandı.
İhaneti İtiraf Etti
İrem Derici

Herkes Kendi Duruşuna Baksın

Bu sözlerin ardından bir ödül törenine katılan Belevi, Derici'nin bahsettiği ses kayıtları hakkında, "Ben de sizden fazla bir şey bilmiyorum" dedi. Ünlü isim, "Derici için 'Konserlerimi doldurduktan sonra şutlayacağım' sözlerini sarf ettiniz mi?" sorusunu ise "Dün mü başlamışım ben bu işe? Bu ödülleri neden alıyorum? Herkes bir haddini bilsin. Mağdur edebiyatı yapmasın" diyerek sert çıktı.

Cem Belevi’ye Göndermede Bulundu

İrem Derici, son olarak dün Instagram hesabında paylaştığı konser videosuyla eski sevgilisine göndermede bulundu. Söz konusu görüntüde; 'Acemi Balık' şarkısının "Beni kalbimden vuranlar var ya" sözleri sırasında, konserden bir seyircinin bağırarak "Allah belasını versin" dediği duyuldu. Öte yandan ünlü popçunun 'Affeder mi Aşk Bizi?' şarkısını seslendirdiği sırada bir seyirci, "O kaybetti" diye bağırdı. Bu sözler üzerine duygusal anlar yaşayan 35 yaşındaki popçu, sahnede gözyaşlarına hakim olamadı.
Cem Belevi’ye Göndermede Bulundu
İrem Derici

Beni Kimse Susturamaz

Tüm bunların ardından önceki akşam Sultangazi Vega AVM'de sahne alan İrem Derici, öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Yeni şarkımız çok iyi gidiyor" diyen şarkıcı, "İkinci haftadayız. Güzel tepkiler alıyor. Benim bir tık tarzımın dışında olduğu için alışma süreci olacaktır" ifadelerini kullandı. Günlerdir magazin gündemini meşgul eden Cem Belevi ihaneti ile ilgili de konuşan popçu, "Bu son konuşmamız olsun. Daha fazla devam etmesini istemiyorum. Benim kalbim böyle mevzular için biraz minnoş. Ama elimde olan bir şeyleri paylaşmıyorsam, çalışma arkadaşlarım ve ailemin ricasıyla susuyorum. Yoksa beni herkes tanır beni kimse susturamaz" dedi.
kaynak: gazete şok

5 Yorumlar

Daha yeni Daha eski