Burcu Esmersoy: Çok Aşığım, Evlenirim!

YouTube'da yayınlanan Mehmet Demirkol'un programına konuk olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un evlilik itirafı şaşırttı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan isim, Demirkol'un sorusuna karşılık aşk hayatı ile ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.

45 yaşındaki ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanma kararı almıştı. Güzel sunucu, Suyabatmaz'dan önce ise Massimo Cusimano ile hayatını birleştirmiş ve sonrasında 2008 yılında yollarını ayırmıştı.

Burcu Esmersoy: Çok Aşığım, Evlenirim!

Evlilik İtirafı Şaşırttı!

Ünlü sunucu, konuk olduğu YouTube programında Mehmet Demirkol'un "Evlenmeyi düşünüyor musun?" sorusuna karşılık "Çok aşığım, evlenirim" yanıtını verdi.

"Bundan Sonra Soru Mu Sorulur?"

Esmersoy'u bu açık sözlü yanıtına karşılık Mehmet Demirkol'un "Bundan sonra soru mu sorulur?" yanıtını vermesi stüdyoyu kahkahaya boğdu.

"Artık 'Hayırlı Olsun' Deyin"

Eski eşi ile 2019 yıllarında yollarını ayıran Burcu Esmersoy geçtiğimiz aylarda sevgilisi Nazım Akmandil ile görüntülenmiş ve gazetecilerin "Burcu Hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun, ne zaman başladı?" sorusuna karşılık "Artık 'Hayırlı olsun' deyin, ilişkimiz uzun zamandır var" karşılığını vermişti.

Ekranlara Dönüş İçin Sinyal Verdi

Yine Demirkol'un ekranlara geri dönüp dönmeyeceğini sormasına karşılık Burcu Esmersoy'un "Gece 12'de program yapacaksın deseler bir saniye beklemem" yanıtını vermesi de dikkat çekti. Ünlü sunucu böylece ekranlara dönüş için ilk sinyali de verdi.


7 Yorumlar

 1. Retail Retail pizza baking trays, which are preferred in homes and small businesses, have different shape and size options, which are preferred in homes and small businesses, have different shape and size options. These products, which are an ideal option for people who want to make pizza at home, attract a lot of attention. It can be fun to make pizzas in different shapes, especially in homes with small children. In addition, people can choose pizza trays of different sizes and shapes for their guests. As a result, retail pizza baking tray sales are provided.

  YanıtlaSil
 2. Wholesale Kalitegaz Pizza Oven Sales, which are among the preferred products in order to ensure better cooking of pizzas, elp people to buy quality products at the most affordable prices. As Eagle Commercial, our company attaches great importance to the quality of the products it sells with assurance. Durable products that can be used for many years are included.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. It's a pleasure working with you by commercial

   Sil
 3. Ürün almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 4. İstanbul`un ve Türkiye`nin en büyük avukatlık bürosu size hizmet vermekten onur duyar.

  YanıtlaSil
 5. satış varsa biz de varız.

  YanıtlaSil
 6. ilaç sektöründe de hizmetleriniz var mı by eaglecommercial

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski