Zehra Güneş'in Yeni Tarzı Olay Oldu!

zehra güneş

Zehra Güneş'in yeni tarzı olay oldu! Takipçileriyle paylaştı

Filenin Sultanları'nın ve Vakıfbank  'ın dikkat çeken yıldızı Zehra Güneş sahadaki performansının yanında sosyal medya paylaşımlarıyla da konuşulmaya devam ediyor. Güneş, son paylaşımında tarzında yaptığı değişimi takipçileriyle paylaştı.

Filenin Sultanları'nın parlayan isimlerinden olan Zehra Güneş , Vakıfbank Spor Kulübü ile tarih yazamaya devam ediyor . Türkiye'nin öne kulüpelerinden Vakıfbank, Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenen 2021 Dünya FIVB Kadınlar Şampiyonası final maçında, Imoco Volley’i 3-2 yenerek kupanın sahibi olmuştu.

zehra güneş stil

Bu sezon da fırtına gibi esen Vakıfbank'ta Zehra Güneş sosyal medyada paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Instagram'da 1.7 milyon takipçisi bulunan Zehra Güneş'in son paylaşımı çok konuşuldu.

İmajını Değiştirdi

Filenin Sultanları'nda en dikkat çeken isimlerden olan Zehra Güneş radikal bir kararla tarzını değiştirdi. Saçlarına perçem yaptıran Güneş yeni stilini takipçileriyle paylaştı. Asansörde takım arkadaşı Buket Gülübay ile poz veren Güneş takipçilerinden tam not aldı. kaynak: milliyet

 

3 Yorumlar

Daha yeni Daha eski