Aynur Aydın Gündem Oldu!

aynur aydın

Aynur Aydın mastürbasyon sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu!

Şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Aynur Aydın, bu sefer de katılığı YouTube kanalında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Aynur Aydın, mastürbasyon yapma sıklığı sorusuna verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti.

Aynur Aydın Buralarda Neler Dönüyor Bi’Bilsenn sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu!

Ünlü Şarkıcı Aynur Aydın, geçtiğimiz günlerde cinsel fantezi temalı klibiyle gündeme gelmişti. Klipte kendisini tavana astırarak BDSM vurgusu yapan Aydın, bu defa 'Buralarda Neler Dönüyor Bi’Bilsen' adlı YouTube kanalına yaptığı açıklamalarla dikkatleri çekti.

aynur aydın masturbasyon

Programın soru cevap kısmında "Sevgilinin yanında pırt yapar mısın?" sorusuna utanarak cevap veren Aynur Aydın, "Yanlışıkla yapmışlığım oldu ama ben çok utandım olduğunda" yanıtını verdi.
aynur aydın masturbasyon sıklığı

"Mastürbasyon yapma sıklığın nedir?" sorusuna verdiği cevapla dikkat çeken Aynur Aydın, "Kendimi mutlu ve iyi hissediyorsam daha sık olabiliyor. Ama kendimi mutsuz hissettiğimde hiç uğramıyorum bile oralara. Çünkü dertliyimdir. Onu da dertlendirmek istemem" yanıtıyla sosyal medyada gündeme geldi.

                                                                   kaynak: gazete şok

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski