Annem Görmesin!

Merve Boluğur'dan Yeni Pozlar: Annem Görmesin!

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve gerek açıklamaları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, son pozlarıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Boluğur'un yayınladığı kareler, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Annem Görmesin!

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile evlilikleri sadece üç yıl süren ve sonrasında aşkta aradığı mutluluğu uzun süredir bulamayan güzel oyuncu Merve Boluğur'un ismi, bir süredir Türk pop müziğinin ünlü ismi Emre Kaya ile anılıyordu.

Önceki haftalarda Kaya ile görüntülenen Boluğur, haklarında çıkan haberlere yanıt vererek "İlişki yok, iş var" açıklamasını yapmıştı. Boluğur, Kaya'nın başarılı çalışmalarından söz ederek, onunla müzikle alakalı çalıştıklarını söylese de gazeteciler tarafından pek inandırıcı bulunmamıştı.

Samimi Pozlarını Paylaştı

Ardından arabesk albüm çalışması nedeniyle ekibiyle gece gündüz çalışan Emre Kaya'yı stüdyosunda ziyaret eden Merve Boluğur, ünlü popçu ile oldukça samimi pozlarını sosyal medya hesaplarında paylaşmıştı. Enerjik ve mutlu olduğu gözlenen güzel oyuncunun el ele göz göze ve derin sohbetler yaparken çekilen fotoğrafları, görenlere "Bu aşk değil de nedir" dedirtmişti.

Yakın çevresi tarafından işkolik olduğu bilinen, arabesk albüme mola verip, mekanlara çıktığında ise hep Merve Boluğur ile görüntülenen Emre Kaya; bu konudaki sessizliğini korurken, sempatik oyuncunun bunun tam tersi paylaşımlar yapması ise kafaları karıştırmıştı. Kaya'nın ise sosyal medya hesaplarında işi ve spor dışında hiçbir paylaşım yapmaması dikkat çekmişti.

Oyuncu, sonrasında bir mekana eğlenmeye gitmişti. Nilüfer'in "Sen Mühimsin" şarkısı eşliğinde dans ederken paylaştığı videosu gündem olan Boluğur'un, Emre Kaya ile dans ettiği yeni bir görüntüsü daha ortaya çıkmıştı.

"Aşık Olduğumda Söylerim"

Bir magazin sayfası tarafından 'Merve Boluğur ile Emre Kaya'nın aşk dansı' açıklamasıyla paylaşılan görüntüleri aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu, "Arkadaşım demiştim ya... Aşık olduğumda söylerim" ifadelerini kullanmıştı.

34 yaşındaki güzel oyuncu Merve Boluğur, 3,7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bu açıklama ile, 'aşk' iddialarına son noktayı koymuştu.

Düğüne Katıldığı Ortaya Çıktı

Ardından 2015'te evlenen Murat Dalkılıç'la Merve Boluğur'un davetlileri arasında Emre Kaya'nın da olduğu ortaya çıkmış; Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre, şimdilerde Dalkılıç'ın eski eşiyle yakınlaşan Kaya’nın, tepkilerden çekindiği için ilişki hakkında konuşmama kararı aldığı söylenmişti.

"Merve'ye Mutluluklar Dilerim"

Bunun üzerine bir doğum günü partisine katılan Dalkılıç'a, "Emre Kaya çok samimi arkadaşınız ve eski eşiniz Merve Boluğur ile olan ilişkisini nasıl yorumluyorsunuz? Emre Kaya düğününüze de gelmişti" sorusu yöneltilmişti.

Merve'ye Mutluluklar Dilerim

Şarkıcı, "Emre sevdiğim bir arkadaşım, Merve de öyle. Mutlu olsunlar isterim. Birbirlerini seviyor ve iyi anlaşıyorlarsa, mutlularsa üçüncü bir kişinin kim olursa olsun söyleyecek bir lafı yok bence. Kendilerine çok mutluluklar dilerim. Emre'yi de severim, çok iyi bir adamdır. Böyle bir şey var mı, yok mu bunu da bilmiyorum. Teyidi alınmasa sormazsınız diye de düşünüyorum" şeklinde konuşmuştu.

Yeni Pozlarını Paylaştı

Çalkantılı aşk hayatının dışında, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla da gündeme gelen güzel oyuncu Merve Boluğur, son olarak çok konuşulan karelerine yenilerini ekledi.

Uzun yıllardır uzak olan ve bunun yanı sıra YouTube kanalı ile albüm çalışmalarına ağırlık veren Boluğur, 3.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından dekolteli, siyah bir mayo ve deri pantolon giydiği fotoğraflarını "Mayo sezonu" notuyla paylaştı.

Benzer pozlarını hikayeler kısmından da yayınlayan Boluğur, daha bir mekanda otururken çekilen karesini de paylaşarak, "Annem görmesin" mesajını yazdı.

"Sezon Açılmış"

Oyuncunun binlerce beğeni alan gönderilerine, "Sezon açılmış", "Düzeleceğiz İnşallah be Merve'm", "Sıra dışı olmak cesaret ister" ve "Çok güzelsin" gibi yorumlar yapıldı.

Öte yandan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde de direk dansı yaptığı anlardan çekilen bir fotoğrafını "Uçuyorum!" ifadeleriyle paylaşmış; Boluğur'un gönderisi, kısa sürede 38 binden fazla beğeni almıştı. kaynak: acunn


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski