Selin Ciğerci 13 Kilo Verdi

13 kilo veren Selin Ciğerci transparan pantolon giydi! "Külot modasına mı uydun?"

Eski eşi Gökhan Çıra ile barışıp yeniden aşk yaşamaya başlayan Selin Ciğerci'ye aşk yaradı. 13 kilo veren ve sürekli spor yapan Selin Ciğerci transparan pantolon giydi. Ciğerci kendisine İzzet Yıldızhan'ın sözlerini hatırlatanlara da yanıt verdi.

Selin Ciğerci
Selin Ciğerci

Son dönemde verdiği kilolarla ve yeni imajıyla dikkat çeken Selin Ciğerci iddialı tarzıyla olay oldu. Eski eşi Gökhan Çıra ile barışıp yeniden aşk yaşamaya başlayan Selin Ciğerci evlilik sorularına "Evlenirsem gizli olacak" yanıtını verdi. 13 kilo veren Selin Ciğerci transparan pantolonuyla dikkat çekti.
transparan pantolon
Transparan Pantolon
Selin Ciğerci trasparan pantolonuyla verdiği pozları paylaşınca takipçilerinden "Gökhan nasıl izin verdi kız" yorumları yağdı. Gökhan Çıra ise sevgilisine "Sen benim misin bu ne güzellik ya" yorumunu yazdı.
Selin Ciğerci'nin tarzını
Selin Ciğerci'nin Tarzı
Bazı takipçileri ise Selin Ciğerci'ye "İzzet'ten izin aldın mı?" diye sordu. Ciğerci bu soruya "İsterse çıplak çıksınlar" diyen İzzet Yıldızhan'ı ima ederek "En son izin vermişti" dedi.

 Selin Ciğerci'nin tarzını çok beğenenler olduğu gibi "Sen de mi külot modasına uydun" diyerek eleştirenler de vardı. kaynak: acunn

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski